پوشیدن روسری رنگین کمان در مد روز

یکی دیگر از لباس هایی که می تواند با یک روسری واقعاً خوب به نظر برسد، کت و شلوار مردانه است به خصوص کت و شلوار سه تکه که به طور فزاینده ای کمیاب است.

یک روسری ترمه و یک کت پشمی روی آن می تواند واقعاً خوب یک لیتر چند لیوان است به نظر برسد. روسری سبز را با کت و شلوار مشکی و روسری قرمز یا نارنجی را با کت و شلوار آبی ست کنید و به روسری آبی با کت و شلوار خاکستری فکر کنید.

در سراشیبی ها، ژاکت پشمی بافتنی کاور مبل سلطنتی ضخیم یک ظاهر بسیار محبوب است و می تواند با یک روسری رنگ روشن خوب به نظر برسد.

این روسری می تواند نسبتاً بلند باشد و به سادگی دور گردن بپیچد تا در هنگام انفجارهای سرد در پایین تپه گرم شود.

اگر دوست دارید شلوار جین و کت چرمی سه ربع بپوشید، شال گردن می تواند عالی به نظر برسد، مشروط بر اینکه روسری متوسط یا کوتاه باشد.

هم آقایان و هم خانم‌ها می‌توانند روسری‌های رنگی پررنگ بپوشند، اما خانم‌ها می‌توانند آموزش بستن روسری لاکچری از پوشیدن رنگ‌های تند که روشن‌تر هستند کنار بیایند، در حالی که ممکن است آقایان بخواهند از رنگ‌های تند و ملایم‌تر استفاده کنند.

مراقب روسری چند رنگ باشید. مطمئن شوید شستشوی رادیاتور بخاری ماشین با جوهر نمک که این الگو تکرار می شود و یکی از رنگ ها را در جای دیگری از لباس خود می پوشید.

روسری رنگین کمانی که خاله خوش نیت شما گره زده است ممکن است در مقابل استفاده مد روز مقاومت نکنید.

روسری می تواند یک افزودنی عالی برای هر لباسی باشد. از این مقاله برای کمک به شما در کنار هم گذاشتن لباس‌های عالی پاییز و زمستان استفاده کنید.

 • منابع:
  1. Several Trendy Scarf Fashion Tips
 • تبلیغات: 
  1. استفاده از عسل برای روغن کاری چرخ دوچرخه
  2. با این روش با روزی 2 ساعت کار میلیاردر شوید!
  3. سنگ فیروز سنگی با قدرت ماورایی
  4. تعیین اندازه انگشتر نامزدی و راه حل اندازه گیری و خرید آن