گربه ای که پرنده زینتی را دزدیده بود توسط پلیس کالیفرنیا دستگیر شد

 چندین مطالعه اخیر – از جمله یکی از دانشگاه میسوری در کلمبیا و دیگری از دانشگاه گلاسکو کالدونین در بریتانیا – نشان داد که بزرگسالان 60 ساله و بالاتر به لطف ورزش های “اجباری” که با راه رفتن سگ های خود انجام می دهند، از سلامت بهتری برخوردار هستند.

پرندگان زینتی می‌توانند سلامت ما را نه تنها در زمانی که بزرگ‌تر می‌شویم، بلکه خیلی خیلی زودتر از آن، قبل از تولد، تقویت کنند.

تحقیقات منتشر شده در سال گذشته نشان می‌دهد کودکانی که در دوران بارداری در معرض پرورش عروس هلندی قرار گرفته‌اند همانطور که مادرانشان در دوران بارداری زمانی را در کنار سگ‌ها سپری می‌کردنددر اوایل کودکی خطر کمتری برای ابتلا به اگزما داشتند.

همچنین، محققان خاطرنشان کردند، کودکانی که در معرض باکتری‌های خاصی که توسط سگ‌ها حمل می‌شوند نیز کاهش علائم آسم را تجربه کردند.

طبق تحقیقاتی که انجام شده آگاهی از قیمت گربه به مردم احساس خوبی می دهد.
شاید شهودی‌ترین مزیت اشتراک‌گذاری زندگی و خانه خود با یک دوست سگ این باشد که سگ‌ها تقریباً فوراً به شما «احساس خوبی» می‌دهند.

هنگامی که ما با سگ ها تعامل می کنیم، سطح اکسی توسین ما بالا می رود. از آنجایی که این هورمون تا حد زیادی مسئول پیوند اجتماعی است، این “تزریق عشق” هورمونی بهزیستی روانی ما را افزایش می دهد.

مطالعات قبلی که در این بررسی تحلیل شده نشان داده است که صاحبان سگ دارای تعاملات اجتماعی مثبت تری هستند و وجود دوستان سگ باعث می شود افراد اعتماد بیشتری داشته باشند و همچنین سزاوارتر اعتماد هستند.

علاوه بر این، به نظر می رسد سگ ها علائم افسردگی را کاهش می دهند و افراد را در برابر استرس انعطاف پذیرتر می کنند.

به همین دلیل است که قیمت سگ اغلب به عنوان اینکه حیوانات درمانی هستند از رقم چشمگیری ببرخوردار است.

همانطور که برایان هار، محقق از دانشگاه دوک در دورهام، NC، در مصاحبه ای با واشنگتن پست اشاره کرد:

 • منابع:
  1. Dogs: Our best friends in sickness and in health
 • تبلیغات: 
  1. عروسی با استفاده از پارچه مبلی مخمل مادرشوهرش را خفه کرد
  2. بافت ماهی برای وجود جیوه آزمایش شده است
  3. کشف پارچه مبلی مخمل ترک در سیاره ماه
  4. سرکه باعث خوردگی اشیا و فلز می شود