کاشی سرامیک سرویس بهداشتی جدید

توجه داشته باشید که مبنای انتخاب کاشی سرامیک بر اساس رنگ، علاوه بر سلیقه افراد، به میزان هارمونی و تناسب رنگ مورد نظر با دیگر اجزا و اشیای موجود در محیط حمام و دستشویی بستگی دارد. اگر خواهان زیبایی و جلوه هر چه بیشتر فضای حمام و دستشویی به واسطه رنگ کاشی و سرامیک آن هستید، باید در نظر داشته باشید که انتخاب نوع رنگ کاشی و سرامیک بسیار حائز اهمیت تلقی می‌شود.

بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی کوچک، رنگ‌های کرم و یخی است. اگر احساس می‌کنید، با این رنگ، فضا سرد و بی‌روح می‌شود، می‌توانید ردیف‌های خاصی از کاشی را با طرح گل‌دار و رنگی بزنید.

ترکیب رنگ‌ها: اگر محیط حمام و دستشویی منزل شما وسعت بیشتری دارد، برای زیبایی بیشتر آن می‌توانید از دو یا سه رنگ برای طراحی کاشی‌ها و سرامیک‌ها بهره بگیرید و با استفاده از ترکیب کردن رنگ‌ها فضا را شادتر و زیباتر بنمایید.

رنگ های روشن می توانند منعکس کننده نور باشند، و این باعث می شود برای فضاهای کوچک بدون پنجره بهترین گزینه شوند. از نظر بهداشتی نیز این رنگ ها قابل قبول تر هستند زیرا با نشان دادن کثیفی مرتب به تمیز کردن نیاز پیدا کرده در نتیجه بهداشت همیشه رعایت می شود. رنگ سفید یک ظاهر شیک، تمیز و منعکس کننده نور را ایجاد می کند و باعث می شود تا حمام های کوچک کمی بزرگ تر شوند. تفاوت ندارد که سبک حمام شما چیست زیرا این رنگ در تمامی سبک به خوبی خودی نشان داده و هیچ وقت از مد نمی افتد.

بسته به این که شما از چه تنالینه رنگی سفید بهره می برید، سیک دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی تان نیز تغییر می کند. سفید یخی یک فضای مدرن تر و کمی سرد تر را به وجود می اورد اما سفید مایل به کرم فضایی گرم تر و نزدیک به طراحی های کلاسیک را نشان خواهد داد. از مزایای دیگر رنگ سفید این است که به راحتی می توانید رنگ های مورد علاقه تان را با آن ست نمایید. آبی، مشکی، سبز یا هر رنگ دیگری که می تواند در لوازم و اکسسوری به کار روند. در این صورت یک دکوراسیون مینیمال و جذابی مانند تصاویر بالا به وجود می آورید. جهت خرید به وب سایت ما مراجعه کنید.

کاشی سرامیک سرویس بهداشتی جدید

کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی سرامیک سرویس بهداشتی کاشی و سرامیک با سایز بزرگ: بدیهی است که اگر حمام و دستشویی خانه شما بزرگ و وسیع باشد، باید از کاشی و سرامیک‌هایی با اندازه‌ها و ابعاد بزرگ‌تر بهره بگیرید تا به گیرایی و جذابیت فضاها افزوده شود. (البته با توجه کافی به میزان مقاومت و استحکام دیوارها و سقف)

استحکام و مقاومت کاشی‌ها و سرامیک‌ها که یادآور جنس آن‌ها است، نیز در انتخاب کاشی و سرامیک مورد نظر ضروری هستند.

مقاوم در برابر لغزش: از آنجا که محیط حمام و دستشویی محیطی مرطوب بوده و با آب که خودش عامل مهمی در لغزیدن به شمار می‌رود، سر و کار دارد و به علاوه در محیط حمام با شوینده‌هایی لغزنده سر و کار داریم، بدیهی است که باید در انتخاب کاشی و سرامیک، جنسی از آن را انتخاب نماییم که در مقابل لغزیدن و سر خوردن‌های احتمالی مقاوم باشد.

کاشی‌های شیاردار برای جلوگیری از سر خوردن: کاشی‌های شیاردار با ایجاد اصطحکاکی نسبی، سبب می‌شوند تا احتمال سر خوردن به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

مقاومت و استحکام در مقابل رطوبت و مواد: از آن جا که حمام و دستشویی محیط‌هایی مرطوب هستند و علاوه بر آن در این فضاها از مواد شوینده برای شست و شو استفاده می‌شود، جنس کاشی و سرامیک باید به نحوی باشد که در مقابل این رطوبت و تاثیر این گونه مواد، مقاوم بوده و تغییر شکل و رنگ ندهند. انواع کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی به لحاظ قیمت یکی دیگر از فاکتورهای مهم به هنگام انتخاب و خرید کاشی و سرامیک برای حمام و دستشویی، قیمت آن‌ها است که متناسب با بودجه و شرایط مالی انتخاب می شود.

کاشی سرامیک جدید

کاشی سرامیک جدید معمولاً در منازل به خصوص هنگامی که متراژ بنا کم باشد، سرویس بهداشتی کوچک نیاز به طراحی هوشمندانه دارد تا بزرگتر به نظر برسد. به همین علت باید هنگام انتخاب رنگ و طرح کاشی، سرامیک و مواردی که در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، دقت زیادی داشت تا کوچک بودن آن به چشم نیاید. هنگام طراحی این محیط باید به بهداشت، زیبایی و آرامش آن توجه داشت و تمام المان‌های به کار رفته در آن را با وسواس بیشتری انتخاب کرد. پس باید روی مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک، رنگ و طرح آن‌ها، روشویی، توالت و فلاش تانک و… نیز دقت کافی داشت.

برای این که سرویس بهداشتی از نظر بهداشت و شستشوی آن مشکلی نداشته باشد، معمولاً دیوارها، کف و حتی در برخی مواقع سقف را از سرامیک یا کاشی می‌پوشانند. این مصالح سطحی صاف و صیقلی دارند و همین امر سبب می‌شود تا تمیز کردن آن‌ها راحت باشد. از طرفی ضدعفونی کردن سرویس بهداشتی بسیار مهم است و نباید آن را نادیده گرفت؛ زیرا می‌تواند عامل بروز بیماری‌های مختلفی شود.

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک و رنگ آن نیز باید با حساسیت انتخاب شود. احتمالاً می‌دانید که رنگ‌های تیره، باعث می‌شوند تا فضا کوچک و دلگیر به نظر برسد. پس استفاده از این رنگ‌ها در فضاهای بسته و کوچکی مانند سرویس بهداشتی، توصیه نمی‌شود.

بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی کوچک، رنگ‌های کرم و یخی است. اگر احساس می‌کنید، با این رنگ، فضا سرد و بی‌روح می‌شود، می‌توانید ردیف‌های خاصی از کاشی را با طرح گل‌دار و رنگی بزنید رنگ تأثیر زیادی در محیط و روحیه ساکنین دارد. سرامیک و کاشی دستشویی رنگ‌های بسیار متنوعی دارند به گونه‌ای که هر رنگی را بخواهید می‌توانید در آن پیدا کنید. بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی، رنگ‌هایی با تن سرد است. البته در صورتی که فردی پرکار هستید، رنگ‌های گرم به خصوص قرمز، باعث می‌شود تا از ابتدای صبح که وارد سرویس بهداشتی می‌شوید، انرژی بیشتری بگیرید.

سرویس بهداشتی جزو بخش‌های پرکاربرد منزل است که باید طراحی آن به خوبی صورت گیرد. در این صورت از نظر سلامت و زیبایی، نیاز ساکنین را برطرف می‌کند. اولین بخش که هنگام طراحی سرویس بهداشتی اجرا می‌شود، سرامیک و مدل کاشی سرویس بهداشتی است. خطای دید می‌تواند یک محیط کوچک را بزرگ نشان دهد و بالعکس، از این رو باید از خطای دید بهره برد و سرویس‌های بهداشتی کوچک را با طراحی و انتخاب رنگ و مدل سرامیک مناسب، بزرگ‌تر نشان داد.