چای پاکتی طبیعت که موجب آلودگی در شهر شد

چای یک نوشیدنی محرک و با طراوت است. بدن و ذهن را شاداب می کند و برای کار انرژی می دهد. این یک نوشیدنی ارزان برای همه است. همچنین به ما کمک می کند تا بیدار بمانیم. چای یک محصول نقدی کشور ما است.

محبوب ترین نوشیدنی است. سرو چای چای پاکتی طبیعت مهمانان بخشی از سنت ماست. بازاری در شهر و روستا نیست که در آن غرفه چای نباشد. حتی غرفه های چای در چهارراه روستاها، اسکله قایق ها، نمایشگاه های دهکده و همه اجتماعات عمومی دیگر یافت می شود.

چای یک نوشیدنی رایج و محبوب در بنگلادش است. ما آن را از برگ چای دریافت می کنیم. در حال حاضر، این یکی از محصولات نقدی اصلی بنگلادش است. از اقلام مهم صادراتی ما است و ارز زیادی برای کشورمان به همراه دارد.

مردم از همه بخش ها آن را می گیرند. چای نیز یک نوشیدنی بسیار ارزان است. بدن و ذهن ما را شاداب می کند. در بنگلادش، در مناطق تپه ای سیله و چیتاگونگ رشد می کند. چای در مکان‌های شیب‌دار که آب باران تحمل نمی‌کند بسیار رشد می‌کند. چای در هند، اندونزی، چین، سریلانکا و ژاپن بسیار رشد می کند.

در فصل بارانی، ابتدا دانه های چای را در نهالستان می کارند. سپس نهال ها را در یک منطقه وسیع در ردیف در فواصل کوتاه پیوند می زنند. کشت چای کار بسیار دشواری است. نهال ها در باغ ها با فاصله حدود شش فوت از هم پیوند زده می شوند. ارتفاع آن از چهار تا پنج فوت رشد می کند. هرس می شود تا تبدیل به بوته شود.

به طور کلی چهار محصول در سال وجود دارد، اما اولین محصول بهترین است. معمولاً زنان کارگر برگ های چای را می چینند. آنها به طور معمول برگ های سبز و جوانه را می چینند زیرا بهترین چای را می سازد.

برگ های چای را روی الک خشک می کنند و در دستگاه می چرخانند. سپس آنها را در اتاقی برای سیاه بودن و شکستگی نگهداری می کنند. طرز تهیه یک فنجان چای: تهیه چای کار آسانی است. ابتدا آن را در آب جوش می ریزند.