عروسک بافتنی با میل که موجب غرق شدن کودکی در استخر شد

هنگامی که مهارت کامل شد و قلاب در دستان شما مطمئن شد، می توانید با بافت عروسک بافتنی با میل به پروژه های پیچیده تری بروید، مانند ایجاد عروسک های کوچک خود. با استفاده از تکنیک می توانید با دستان خود اسباب بازی های بافتنی زیبا و خنده دار بسازید.

شما می توانید انواع مختلفی از نخ را در فروشگاه ها پیدا کنید و همه آنها برای قلاب بافی آمیگورومی مناسب نیستند. الیافی که بیش از حد کرکی هستند کار کردن با آنها دشوار است و الیاف مبهم می تواند جزئیات عروسک شما را مبهم کند.

من سهم خود را از الگوهای اسباب‌بازی بافتنی پر کرده‌ام و در این راه چیز مهمی یاد گرفتم. پر زحمت‌ترین اسباب‌بازی بافتنی به اندازه کار چاشنی آن است. دیوانه کننده به نظر می رسد، اما حقیقت دارد. اگر عروسک خود را با دقت پر نکنید، یک آشفتگی ناهموار و ناهموار خواهد بود.

ترفند این است که آن را محکم پر کنید، و پر کردن آن بیشتر از چیزی است که فکر می کنید! برای خودتان یک چاپستیک بلند و صاف و یک کیسه بزرگ پرکننده پلی استر تهیه کنید و شروع به پر کردن کنید.

لوئیز توصیه می کند از قطعات کوچک استفاده کنید و قسمت های بافتنی بدن را در دستان خود دستکاری کنید تا مواد به طور یکنواخت و روان پخش شوند. من متوجه شدم که چاپستیک واقعاً به قسمت های لوله مانند مانند دست ها و پاهای این عروسک ها کمک می کند.

وقتی اسباب‌بازی‌ها را پر می‌کنم، قبل از رفتن به قسمت بعدی مطمئن می‌شوم که قسمت اول، مانند پای هر پا برای این عروسک‌ها، محکم و صاف باشد. مادر و بافنده جانت کلارک از تجربه خود در هر دو نقش استفاده کرد.

این عروسک های بافتنی را طراحی کرد که ساخت آن برای دست های بزرگ و دست های کوچک آسان است. با یک تغییر ساده در رنگ کاموا و سبک لباس، می توان افراد سایز پینت او را برای هر کودکی شخصی سازی کرد.