دم کرده زعفران سحرخیز یک مثقالی به عنوان ماسک صورت چین و چروک ها را از بین می برد

دستور العمل های محبوب با زعفران، لطفا توجه داشته باشید که استفاده از زعفران سحرخیز یک مثقالی برای هر منظوری باید پس از مشورت با پزشک شروع شود. برنج کلاسیک با زعفران. زعفران خشک را در آب جوش خیس کنید.

در ماهیتابه ای در روغن زیتون، فلفل تند، سیر، آویشن را به مدت ۲ تا ۳ دقیقه تفت دهید. ادویه ها برداشته می شود و برنج شسته شده به مدت 30 ثانیه در روغن سرخ می شود. سپس برنج را با آب همراه با زعفران ریخته و دم کرده تا نرم شود. سبزیجات تازه را به ظرف اضافه کنید.

مرغ با زعفران. مرغ در آب لیمو، نعناع و نمک ترشی می شود. روغن زیتون را با سیر، پیاز و کمی پودر زعفران در ماهیتابه داغ کنید. مرغ را روی آن قرار دهید، به مدت 30 دقیقه بجوشانید. به صورت دوره ای گوشت را با سس به دست آمده بریزید. گرم را با سیب زمینی روستایی سرو کنید.

ماسک جوان کننده. یک پیمانه زعفران را به مدت 30 دقیقه در شیر گرم قرار دهید. هر شب به مدت 20 دقیقه روی صورت بمالید. با جوشانده گیاهان یا آب گرم بشویید. ماساژ آرایشی برای الاستیسیته پوست، 5 قطره روغن زعفران را به 5 میلی لیتر روغن پایه (زیتون، نارگیل) اضافه کنید.

با حرکات نرم و دایره ای و با افزایش تدریجی شدت روی پوست بمالید. نوشیدنی آرام بخش چند نخ زعفران له شده را به 200 میلی لیتر شیر گرم اضافه کنید. نوشیدنی باید بعد از ظهر مصرف شود. یک ترکیب مشابه بافت مغز را تغذیه می کند.

رگ های خونی را تقویت می کند، تسکین می دهد و استرس را از بین می برد. تزریق برای بیماری های چشم. 5 رشته پودر زعفران را در 100 میلی لیتر آب خالص دم کنید. نژاد. با تزریق حاصل، چشم ها را از چرک بشویید.

زعفران ما عملاً با زعفران ایرانی تفاوتی ندارد. اما همانطور که سرآشپزهای رستوران هایی که ما این محصول را عرضه می کنیم، بر خلاف ایرانی ها گفتند، برای به دست آوردن رنگی غنی از محصولات پخته شده زعفران خود، باید کمی کمتر اضافه کنید.