دختری با خرید قالب سیلیکونی قلبی روانه ی زندان شد

به لطف سطح بالای انعطاف پذیری قالب سیلیکونی قلبی هم قالب و هم قسمت ساخته شده احتمال شکستگی یا تراشه شدن کمتری دارند. می‌توانید از قالب‌های سیلیکونی سفارشی برای شکل دادن به همه چیز، از اجزای مهندسی استفاده کنید.

سیلیکون در دمای 65- تا 400 درجه سانتیگراد مقاومت می کند. علاوه بر این، بسته به فرمولاسیون، می تواند 700٪ کشیدگی داشته باشد. بسیار پایدار در طیف وسیعی از شرایط، می‌توانید قالب‌های سیلیکونی را در فر قرار دهید.

آنها را فریز کنید و در حین برداشتن آن‌ها را بکشید. در بیشتر موارد، شما از قالب سیلیکونی ریزش های زیادی خواهید داشت. با این حال، توجه به این نکته مهم است که طول عمر قالب ها می تواند بسیار متفاوت باشد.

هرچه تعداد دفعات ریخته‌گری بیشتر باشد و طراحی پیچیده‌تر یا دقیق‌تر باشد، قالب شما ممکن است سریع‌تر تخریب شود. برای به حداکثر رساندن عمر قالب های سیلیکونی خود، آن ها را با آب و صابون ملایم تمیز کنید.

کاملا خشک کنید و بدون انباشتگی آن ها را به صورت صاف نگهداری کنید. محدودیت ها در حالی که کار با سیلیکون مزایای زیادی دارد، محدودیت هایی نیز وجود دارد که باید از آنها آگاه بود.

قیمت سیلیکون بیشتر از لاتکس و لاستیک های ارگانیک است. یک مقایسه سریع در آمازون نشان می‌دهد که یک گالن سیلیکون به طور منظم به ۱۰۰ دلار می‌رسد .

اگرچه سیلیکون انعطاف پذیر است، اما اگر بیش از حد کشیده شود، می تواند پاره شود. همه سیلیکون ها به یک اندازه فرموله نمی شوند. همیشه سیلیکون و هر نوع مواد تولیدی را از یک تامین کننده معتبر خریداری کنید.

در سال‌های اخیر، لاستیک قالب سیلیکونی به دلیل خواص عالی مانند تولید مثل بهتر، قالب‌گیری آسان‌تر، انعطاف‌پذیری بالاتر، مقاومت در برابر ضربه قوی‌تر و زمان قالب‌گیری کوتاه‌تر به یکی از مهم‌ترین لاستیک‌ها برای ساخت قالب تبدیل شده است .

مانند تمام محصولات لاستیکی سیلیکونی، دارای خواص فیزیکی و مکانیکی ضعیف بدون تقویت است که دامنه کاربرد را محدود می کند. بنابراین، چگونگی تقویت موثر آن برای برآورده کردن الزامات برنامه یکی از کانون های تحقیقاتی است.