خمیر دندان پاتریکس می تواند پوست شما را شفاف کند

اثر ضد التهابی توسط خمیر دندان پاتریکس با افزودنی های آماده سازی مبتنی بر گیاهان دارویی ارائه می شود: بابونه، خارمریم سنت جان، میخک، بومادران، کالاموس، گل همیشه بهار، مریم گلی، عصاره ریشه جینسنگ، خمیردندان های حاوی عصاره اسطوخودوس دارای اثر ضد باکتریایی می باشند.

برای تسریع فرآیندهای بازسازی غشای مخاطی، اجزای فعال بیولوژیکی به خمیر دندان ها  آنزیم ها، محلول های روغن ویتامین های A و E، کاروتنولین وارد می شوند. اخیراً خمیردندان های درمانی و پیشگیری کننده به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند.

به کاهش خونریزی لثه کمک می کند، دارای مسکن ضعیف، اثر ضد التهابی و بازسازی کننده واضح است. ترکیب چنین خمیرهایی شامل چندین گیاه دارویی است. به عنوان مثال، مریم گلی، نعناع فلفلی، بابونه، اکیناسه، مر و خرس مخلوطی پیچیده که ترکیبی از کلروفیل، ویتامین E و عصاره گیاهان دارویی است.

خمیر دندان می تواند مینای دندان را تنها در چند روز سفیدتر کند. این یک قضاوت نادرست است، زیرا خمیر فقط به شما امکان می دهد از دندان های خود در برابر پوسیدگی محافظت کنید (با مکانیسم مناسب) و برای سفید کردن باید به تمیز کردن حرفه ای متوسل شوید.

خمیردندانی که حاوی مواد ضد عفونی کننده باشد بی خطر نیست. این یک قضاوت صحیح است: اگر مداوم استفاده شود اثر مضری دارد. استفاده از چنین خمیرهایی برای بیش از 12 روز توصیه نمی شود.

فراوانی خمیر روی مسواک کلید تمیز کردن خوب است. در واقع اینطور نیست. خمیر دندان باید در وسط مسواک زده شود و همچنین به مدت سه دقیقه با مکانیسم خاصی مسواک زده شود.
خمیردندان های دارای مواد افزودنی (مفید) دندان ها را بهتر تمیز می کنند. این درست است، اگر ما در مورد اجزای طبیعی و طبیعی صحبت کنیم.

احتمالاً بسیاری از مردم به این نکته توجه کرده اند که در تبلیغات افراد با لبخند دندان سفید چگونه پیشنهاد خرید خمیر دندان حاوی فلوراید را می دهند. چنین جزء باید مینای دندان را تقویت کرده و در برابر پوسیدگی محافظت کند.

در عین حال، افرادی که برنامه درسی مدرسه در شیمی را به خوبی به خاطر دارند، بعید است که برای خرید چنین محصولی عجله کنند. برای آنها، ذکر فلوئور بیشتر به ضد تبلیغات تبدیل می شود. این به این دلیل است که فلوئور در شکل خالص آن یک سم است.