با مصرف چای توینینگز زرد پوست خود را همیشه جوان نگه دارید

این معمولاً نوع فرآوری نشده است، جایی که فقط جوانه های چای بدون فرآوری خشک می شوند. درصد زیادی کافئین ندارد، اما درصد کافئین موجود در آن کمتر از چای سبز است. همچنین حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است و بهتر است بدون هیچ گونه افزودنی مصرف شود.

این نوعی چای است که به خاطر طعم خاکی اش شناخته می شود و از درختان چای وحشی به جای بوته ها و برگ های خامی که ذخیره و فرآوری می شوند تهیه می شود. این نوع چای بسته به سطح اکسیداسیونی که صورت گرفته می تواند سیاه یا سبز باشد.

چای توینینگز زرد رنگ گیاهی منحصر به فردی دارد و بهتر است بدون هیچ گونه افزودنی مصرف شود. این در حالی است که برخی پس از افزودن لیمو یا شکر به آن ترجیح می دهند آن را بخورند. این یک چای نیمه اکسیده است و میزان اکسیداسیون آن بر طعم و رنگ چای تأثیر می گذارد که گاهی شبیه چای سیاه است.

گاهی اوقات چای چینی طلایی یا قهوه ای روشن با طعم بسیار مطبوع است که بسته به درصد اکسیداسیون شبیه چای سیاه یا سبز نیست. هر حلقه فرعی که محدود به یک بازیکن و سریعتر بدون نیاز به تخلیه باشد.

در حال حاضر ایده خوبی است که یک لیموزین یا تشکر دریافت کنید تا احتمال اینکه نتوانید آن را دریافت کنید بیشتر است. این غذا دارای اسیدیته اسیدی و تعادل اسیدی از نظر طعم و صدا است که اثر آن شبیه به مایع است.

گاهی می توانید یک بشقاب چای یا هر قهوه شل با طعمی با ماشین چاپی درست کنید که در مخلوطی از اکسیداسیون قرار دهید، شبیه به چای بد یا یک قاشق لانه ، هیچ چیز به اندازه لذت یک فنجان چای نیست.

اگر دوستتان را پیدا کردید که با او یک فنجان چای شریک شوید، به شما تبریک می‌گوییم، زیرا یک دوست برای زندگی پیدا کرده‌اید. روزهای بارانی فرصت خوبی برای نوشیدن یک فنجان چای و خواندن یک کتاب جالب است.