با صابون نمک دکتر خوش رج صورت خود را ده سال جوانتر سازید

با اعراب، مفهوم صابونی سازی برای اولین بار به لطف افزودن سود سوزآور در دستور العمل کلاسیک معرفی شد، روشی که سپس تا عصر مدرن مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

صابون نمک دکتر خوش رج در عصر مدرن تاریخچه صابون دست ساز با ظهور انقلاب صنعتی در پایان قرن هفدهم دچار شکست شد. این شیمیدان فرانسوی نیکلاس لبلان بود که روشی را کشف کرد.

باعث می شد سودا از نمک معمولی بدست آید. تولید سود سوزآور از محلول های نمکی طی سال های بعد به کمال رسید و صنعتی شدن تولید صابون شروع به کار کرد.

تنها در سال 1865 بود که صابون مایع ظاهر شد که توسط ویلیام شپرد آمریکایی به ثبت رسید و امروزه به نظر می رسد که گسترده ترین نوع صابون در جهان باشد.

افکاری در مورد صابون مدرن باید گفت که بیشتر صابون های تجاری به ویژه مایعات صابون واقعی نیستند، افسوس که ترکیبی از شوینده های شیمیایی، عوامل مصنوعی و مواد شیمیایی هستند.

برعکس، صابون سنتی که از مواد طبیعی تهیه می‌شود، امروزه به عنوان یک محصول خاص باقی مانده است، که تاکنون تنها تعداد کمی از شرکت‌ها به تولید آن ادامه می‌دهند.

با این حال، امروزه بسیاری از شرکت ها در حال تبدیل به یک رویکرد سبزتر و دوستدار محیط زیست هستند و صابون های جامد 100٪ طبیعی با بسته بندی زیست تخریب پذیر تولید می کنند.

روی لینک کلیک کنید تا ببینید کدام محصولات در حال حاضر در بازار موجود است. مراقبت از پوست و بدن ضروری است، به همین دلیل باید محصولات مناسبی را برای استفاده روزانه انتخاب کنید.

اولین قدمی که بسیاری از افراد را گیج می کند، مطمئناً انتخاب یک صابون موثر است، اما علاوه بر کیفیت، قبل از هر چیز بهتر است بدانید کدام نوع بهتر است.

صابون جامد یا مایع بهتر است؟ صابون جامد در مقایسه با صابون مایع دارای مزایای بسیاری است و به عنوان یک متحد روزانه، هر بار که مجبور به شستشو هستید، فوق العاده توصیه می شود.