از چای عطری ویکتوریا می توان در تصفیه هوا استفاده کرد

چای عطری ویکتوریا از دیرباز برای افرادی که رژیم دارند عالی در نظر گرفته شده است. در واقع، بسیاری از شرکت ها این محصولات را به نام «چای رژیمی چینی» برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند، تولید و توزیع می کنند.

شاید دلیل اصلی این تولید این باشد که بسیاری بر این باورند که چای به تنهایی حاوی تنها 4 کالری در هر وعده است و کافئین موجود در چای محققان مرکز تحقیقات سرطان ژاپن بر روی 9000 نفر به مدت ده سال مطالعه کردند.

دریافتند کسانی که روزانه 9 تا 10 فنجان چای سبز می نوشند به طور متوسط ​​5 تا 7 سال بیشتر از افرادی که کمتر از سه فنجان می نوشند عمر می کنند. علاوه بر این، مشخص شد که در بین دوستداران چای سبز، 25 تا 30 درصد موارد کمتری از انواع سرطان وجود دارد.

ژاپنی ها معتقدند که این چای نوشدارویی برای سرطان است و رشد تومور را کاهش می دهد. پروفسور چن چی کونگ از موسسه چای چین خاطرنشان می کند که چای، به ویژه چای سبز، یک درمان موثر برای بیماری تشعشع است.

اگر برای مدت طولانی تلویزیون رنگی تماشا می کنید، چای سبز اثرات مضر تشعشعات صفحه تلویزیون را خنثی می کند. چای سبز به طور قابل توجهی تجزیه کلسترول و چربی در خون را تسریع می کند.

استفاده منظم از آن خاصیت ارتجاعی رگ های خونی را حفظ می کند، از کبد چرب جلوگیری می کند و از پیری عمومی بدن جلوگیری می کند. علاوه بر این، وزن، فشار را کاهش می دهد و نمک ها را از بین می برد. جای تعجب نیست که ژاپن در میان تمام کشورهای توسعه یافته رتبه آخر را در پرفشاری خون دارد.

چای سبز فعالیت فیزیولوژیکی بیشتری دارد و به هپاتیت و روماتیسم کمک می کند و عضلات قلب را تقویت می کند. حاوی ید، پتاسیم، مس، ویتامین‌های C1، B1، B2، PP، K، دیواره‌های رگ‌های خونی را تقویت می‌کنند و اثر ضد باکتریایی قوی دارند.