از پودر پسته به جای بکینگ پودر استفاده می شود

صندوق‌های سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی سرازیر شده‌اند. دو سال پیش 1000 هکتار باغ انگور را از گروه خریداری کرد تا انگورها را ریشه کن کند و درختان پسته بکارد. کوسیرو می گوید: «بسیاری از بازیکنان فوتبال روی این میوه خشک سرمایه گذاری می کنند.

کوسیرو تاکید می کند که پودر پسته به تابستان های بسیار گرم، زمستان های سرد و محیطی بسیار خشک نیاز دارد، همانطور که در کاستیا-لامانچا و اندلس داخلی وجود دارد.

با این حال، کوسیرو یک فاجعه را پیش بینی می کند. او همچنان درخت کورنیکابرای بومی را که به آن کوماکولو یا امبوراچاکابرا نیز می‌گویند، به عنوان تنه‌ای برای پیوند شاخه‌های پسته ایرانی توصیه می‌کند.

با این حال، مزارع بزرگ صندوق های سرمایه گذاری در حال کپی برداری از مدل فوق فشرده کالیفرنیا هستند، جایی که از یک درخت سرد، به عنوان پایه استفاده می شود.

که نام آن از مخفف مؤسسه آمریکایی که از طریق هیبریداسیون آن را ایجاد کرده است: دانشگاه کالیفرنیا در برکلی. آنها درختانی هستند که بسیار و بسیار سریع رشد می کنند، اما در خاک های کم عمق اسپانیا، ریشه های آنها به طرفین کشیده شده و با یکدیگر رقابت می کنند.

انگار گرانیتای لیمویی داریم و 10 نفر را از آن می مکیم. تصور کنید چقدر بازی می کنیم، کوسیرو نشان می دهد. “جاه طلبی خوب است. طمع بد است.» محقق پیش‌بینی می‌کند.

در پنج یا ده سال آینده، یک سوم یا حتی نیمی از 70000 هکتار فعلی، «یک راه‌اندازی عظیم» ایجاد شود. او استدلال می کند که بسیاری از درختان بد انتخاب شده اند یا در مناطق اشتباه کاشته شده اند.

یکی از آنها، گابی فرناندز، بازیکن سابق اتلتیکو مادرید، علناً این را گفته است. بانک گلوبالکاجا کاستیلیا-لامانچا سال هاست که پسته را “طلای سبز جدید” اعلام کرده است.

مهندس وابسته به مؤسسه منطقه ای تحقیقات و توسعه کشاورزی-غذایی و جنگلداری هشدار می دهد: “رطوبت برای پسته سم است، اما به کشاورزان گفته می شود که پسته را می توان در همه جا قرار داد.